Reiki

Reiki je jemnou, neinvazivní terapií, při níž léčivé energie procházejí rukama terapeuta a proudí v koncentrované formě postupně k druhému člověku. Při ošetření pomocí Reiki klient velmi často působení vnímá jako příjemné teplo vyzařující z terapeutových rukou a pozvolným působením se takto pročišťuje, regeneruje, zklidňuje a uvolňuje nejen klientovo tělo, ale i mysl a také emoce.

Zajímavostí je, že v případě opakovaných terapií a opakovaném působení energií Reiki se také začíná více otevírat vnímání člověka, pokud o to má zájem, dochází pozvolna k prohloubení vnímání sebe sama i druhých lidí, k lepšímu pochopení příčin a souvislostí v životě.

Cena: 800 Kč za ošetření 50 min.

Cena: 800 Kč za ošetření na dálku 50 min.

 

Přeju si ošetření Reiki.

 

 

 

Pro ty, kteří si přejí sami získat možnost a dovednosti pracovat s energiemi Reiki, případně tak pracovat profesionálně, pořádám kurzy Reiki.
Kurzy jsou určeny každému, kdo má o práci s energiemi Reiki zájem.

> Nabídka kurzů <

Reference – Reiki

Kateřina

Byla jsem těhotná, situace s partnerem velmi komplikovaná a já potřebovala najít pevnou půdu pod nohama. K Helence jsem se poprvé dostala po doporučení od dlouholetého kamaráda na terapii Reiki. Našla jsem pevnou půdu, na které jsem mohla začít stavět. Helenka mi mnohokrát pomohla pochopit důležité pocity, které po otevření dveří k sebepoznání, přicházely častěji. Již 10 let žiji ve Francii, ale to mi nebránilo se domluvit na kurzu Reiki. Našla jsem ztracené sebevědomí, životní cestu a smysl, pro který tady jsem. Helenka je unikátní bytost, do jejíchž rukou doporučuji se svěřit.

Anka

Som zo Slovenska. Sedenia na diaĺku s Helenkou ma za vyše roka hodne posunuli dopredu, som z toho veĺmi prekvapená, lebo už na sebe pracujem veĺa rokov. Cítim sa bezstarostnejšia a slobodnejšia. A uvedomujem si, že ta sĺoboda musí síť zvnútra. Ďakujem Helenka.

Jana

Někdy někoho náhodou potkáte a zjistíte, že jste spřízněné duše. Jako byste se znali odjakživa. Helena vyzařuje velkou životní sílu a umí ji ochotně předávat lidem, kteří za ní přijdou se svými problémy. Než jsem Helenu potkala, zabývala jsem se hlavně bylinkářstvím, ale teprve setkávání s ní mi pomohly harmonizovat duši i tělo. Helena mě naučila používat vlastní schopnosti a otevřela mi na svých kurzech svět Reiki. Dnes mám pocit, že roky nic neznamenají, přestože je mi 71 let, tak si připadám o dvacet let mladší, což například dokazují mé vlastní, stále přírodní vlasy.
Jsem ráda, že jsme se v dnešním uspěchaném a přetechnizovaném světě s Helenou neminuly.